Shadow Fight 2

2.0.0

4.2

38

Feodal Japonya'da görkemli savaşlar

11M

Bu uygulamayı oyla

Shadow Fight 2; oyuncuların, yolundaki bütün düşmanlarını yenmek için birçok silah kuşanmış bir gölge savaşçısını kontrol ettiği 2 Boyutlu bir savaş oyunudur.

Shadow Fight 2 maceranız boyunca her birinin ayrı görünüşü, figürü ve davranışı olan her çeşit düşmanla yüzleşeceksiniz. Sizi sürekli öldürmek isteyen ve sizden hata yapmanızı bekleyen çok agresif rakiplerle karşılaşacaksınız.

Düşmanlarınıza sadece tekmelerinizi ve yumruklarınızı kullanarak silahsız bir şekilde saldırabileceğiniz gibi, düzinelerce farklı silah ve büyü kullanabilirsiniz. Kılıçlar, baltalar, sopalar ve ateş büyüleri... Her şey kazanmak için.

Shadow Fight 2'nin savaş sitemi diğer 2 Boyutlu savaş oyunlarının çoğundan farklıdır. Kahramanınız Shadow'u kontrol etmek için bütün yönlere hareket etmenizi sağlayan bir joystick kullanmak zorundasınız. Buna ek olarak joystickinizin yerine göre saldırı düğmesine bastığınızda değişik hareketler yaparsınız.

Shadow Fight 2 estetik ve karakter animasyonu ve fantastik grafikleriyle 2 Boyutlu bir savaş oyunudur. Geniş sayıdaki düşman ve silah sayısı oyuna çok fazla çeşitlilik getirir.
Notlar

Cihazınızda 93 MB boş alan olması gerekmektedir.

Gereksinimler

Android 3.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X